29 Ocak 2014

Vodafone Alokontör Servisi Para Kesmeye Devam Ediyor.

0545415*** numaralı hattımı Vodafone operatöründe kullanırken Alokontör hattından bir teklif geldi. Neymiş iki gömlek gönderelim kontör yükleyince + para yükleyelim falan, bir dalgınlığıma geldi teklifi onayladım. Aynı gün tekrar geri dönüp teklifi kabul etmediğimi bildirip işlemin iptal edilmesini istedim. Tamam iptal ettik dediler gömlek falan gelmedi fakat 6 taksit halinde kredi kartımdan çekilen 54 tl hala kesilmeye devam ediyor. 3 kez daha aradı aynı teraneler kesinti devam ediyor. Tarafımdan kesilen 54 tl'nin derhal tarafıma iadesini talep ediyorum.

Mücahit 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön