14 Ekim 2014

Vodafone Alokontör Servisi Mağdur Ediyor.

Vodafone 7000'i arayıp kontör yüklemek istediğimde 7010 Alokontör servisine yönlendirildim. Buradaki şahıs uzun uzun konuştuktan sonra kontör yüklemeyi onaylıyor musunuz, yüklediğiniz kontör dışında hiçbir maddi zararınız olmayacak dedi bende evet dedim meğer adam beni 99 tl'ye 2 yıllık abone yapmış halbuki bana abonelikle ilgili hiçbir şey söylemedi bende rutin işlemler diye fazla dikkat kesilmedim ve kontör yüklemeyi onaylıyor musunuz dediğinde evet dedim. Vodafone gibi bir kurumun böylesine yollardan insanları yanıltmasını kabul edemiyorum gerekenin bir an önce yapılmasını benden kesilen 99 tl'lik ücretin en kısa zamanda tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Cabir 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 15.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön