04 Eylül 2013

Vodafone Alokontör Beni Yanılttı!

Hediyeye para isteyen bir kişi gördünüz mü? Bunu yapan bir kişi değil saygın bir şirket. Alokontör'e aboneliğimi 1 ay önce yaptım ve 2 TL yüklememde bana bir gömlek kazandığımı ve Vodafone tarafından hediye olarak gönderileceği söylendi.

Adresim alınıp işlem tamamlandıktan sonra sizce ne desin. Gömlek hediye ama 59 lira ve aylık taksitlerle veriliyor. Satıyorsunuz dediğimde de yok hediye diye sinirleniyor üstelik. Teşekkürler Vodafone!

Ferhat 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, konu hizmet veren firma ile paylaşılmıştır. Tarafınıza kampanya sunumu gerçekleştiği ancak talep etmemeniz nedeniyle bir işlem sağlanmadığı yönünde bilgi alınmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön