26 Kasım 2013

Vodafone Alo Kontör Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum!

25.11.2013 tarihinde Alokontör hizmeti sunan 4441010 numaralı telefondan aradılar ve her ay rahat bir şekilde kontör yükleyebileceğim sözde fırsatlar sundular tabi üyelik ücretinin her ay 7.41 TL olarak 12 ay şeklinde olacağını söylediler. Zorlu bir görüşmenin ardından sözde müşteri temsilcimin sesini tam olarak alamadığım halde yakamdan düşsün diye onay verdim tabi sonra aklım başıma geldi.

Hemen bankayı aradım kart iptali yaptırmak için ama benden önce davranıp 88.92 TL kesmişler. Bunun taksitler halinde olacağını söylediler.Bu üyeliğimin iptalini istiyorum ki iptal edebileceğimi söylediler. İptal edilmediği ve geri ödenmediği takdirde Vodafone'a ve bu şirket hakkında suç duyurusunda bulunacağım.

Selma 77 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön