01 Şubat 2014

Vodafone Alo Kontör Hakkında Yanlış Bilgi Verdi.

Müşteri hizmetinizle kredi kartından kontör yüklemek istediğimi belirttiğimde beni Alo kontör diye bir saçma servisinize yönlendirdi. Vodafone'a güvenip kontör yüklettik bir şekilde oradan tabi 9 ay boyunca kredi kartımdan 11 lira ödeme yapılması üyeliğiyle. Yönlendirme yapmadan önce müşterinizi bilgilendirmeyi akıl edemiyorsunuz, müşteriden nasıl para alabilirim diye bakıyorsunuz. Şikayet edilmesi gereken neresi varsa edeceğim, insanları kandırmayı bırakın. En kısa zamanda da Vodafone hattımı değiştireceğim ve çevremdeki herkesi Vodafone'dan uzaklaştıracağım. Üyeliğimi iptal ettirmek zorundasınız istemediğim bir hizmete zorunlu bırakamazsınız.

Ayşe 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza firma tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuş olup geri dönüş için memnuniyetiniz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön