08 Kasım 2013

Vodafone Almadığımız Bir Cihaz İçin Kampanya Tanımladı!

-Kurumsal hat talebinde bulunmamıza rağmen hattımız bireysel olarak tanımlanması,
-Bireysel hattın kapatılıp kurumsala çevrilmesi için 4 gün beklemek zorunda kalmamız,
-Gelen faturalarda yer alan adres ve vergi dairesi bilgilerinin teslim edilen onca evraka rağmen yanlış tanımlanması,
-Taahhüt talebinde bulunmamıza rağmen hattın üzerinde hem bireysel hem de kurumsal taahhüt bulunması,
-Vodem kampanyasından yararlanmamıza rağmen Vodem cihaz kampanyasından yararlandığımız söylenip bunun için ücret talep edilmesi ve cihazın tarafımızdan teslim alınmamış olması,
-Özkayaların ilgisizliği,
-Sözleşmenin örneğinin hala tarafımıza gelmemesi,

Belirtmiş olduğum problemler ne yazık ki 3 haftadır çözümlenememiştir.Vodafone'un dikkatine...

Mustafa 124 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa15 Mart 2014

  işlemi yapan çalışanlar için vodafone ve özatalar firmaları tarafından hiç bir yaptırım yapılmamış olup yaptıkları yanlarına kalmıştır. hem Vodafone ve özatalar firmaları tarafından yapılan işlemler için memnun kalmadığımızı belirtirim.

 • Mustafa29 Aralık 2013

  Firma en sonunda imzamizin taklit edildiğini kabul etti ve ücret iadesine gidilecegini belirtti. Fakat biz ucret iadesinden ziyade vodafone ozatalar rihtim subesinde bu imzayi atan buna onay veren ve bu islemde ilgilenen calisanlarin islerine son verilmesini istedik. Sikayetin sonuclanmasi durumunda bilgilendirme yazılacaktır.

 • Mustafa23 Aralık 2013

  Şikayetimiz hala çözüme ulasmamistir. Ustelik almadigim bir cihaz icin ucretini odemedigimiz takdirde avukata verilmekle tehtid ediliyoruz.

 • Mustafa10 Aralık 2013

  Vodafone firmasından 2 ay sonra bugün cihaz taahütnamesi tarafıma iletilmiş olup gönderilen belgedeki imza taklittir. gerekli belgeleri göndererek bunu bildirimini gerçekleştirdik. bu hızla 2 aya ancak sorun çözülecektir. evrakta sahtecilikten dava açılacaktır. bilgilerinize.

 • Mustafa11 Kasım 2013

  şikayetimizle ilgili problem çözümlenmemiş olup şikayetimiz devam etmektedir.

 • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön