29 Ocak 2015

Vodafone Aldığımız Telefonun Yapılamaması!

Defalarca bu konu hakkında Vodafone ile konuştuk.
06.06.2012 tarihinde Bağdat Caddesinde şubesinden Blackberry 9981 model telefonu 4700 TL olarak peşin aldık. Faturanın o gün kesilmesine rağmen bize telefon 3 ay sonra ulaştı. Sonra telefon alındığından beridir sürekli arızalandı. Hattı okumadı gibi sorunlar.

Sonra bayiye gönderdik. Bayii tarafından telefonun kaybolması karşı taraftan detaylı bilgi alamamaları gibi benzer sorunlardan 4 ay bekledi. Zaten bu süre zarflarından dolayı telefonu gönderdiği servisin yapılmayacağını garantisinin bittiğini belirttiler. Zaten telefonu hiçbir şekilde kullanmadık. Şimdi garanti dışıdır diye yapmıyorlar. Acil olarak bununla ilgili çözüm bekliyoruz.

Kader 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kader 29 Ocak 2015

    Şuan sorunumuzun karşılanamaması nedeniyle beklemedi. Özellikle belirtmek istiyorum. Telefonun kamerası çalışıyordu. Vodafone tarafından gönderildiği serviste kamerası çalışmıyor olarak geldi. Zaten telefon bize verildiğinde de bataryası kaybolmuştu. İtirazlarımız sonucu tekrar yeni batarya alıp gönderdiler. Lütfen bu konu hakkında itina ile cevap bekliyoruz. Müşteri hizmetlerini pazartesi günü aradım o gün içerisinde döneceğiz dediler perşembe günü oldu halen dönmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön