19 Temmuz 2013

Vodafone Aldığı TL'ler de Hata Olmadığını İddia Ediyor!

Daha önce bu siteden mesaj yazmama rağmen bana gelen cevapta "hata olmadı"yazıyor.Ben yanlış incelendiğini düşünüyorum.Çünkü 20 TL durduk yere gitmez bu operatörün hatasıdır.Daha önceki mesajıma bakılırsa daha iyi anlaşılır.Şu anda dilekçemi yazdım mahkemeye gidiyorum,bu 1 TL'de olsa 70 TL'de olsa haksız yere alınmıştır.Hakkımı resmi yoldan arayacağım ve derhal Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp hattımı kapattıracağım.Başka operatöre geçeceğim. Bu hususun bir daha incelenip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

A.baki 32 Okunma

Cevaplar

 • A.baki 23 Temmuz 2013

  Vodefoneye bu site üzeriğnden olsun ve başka sitelerden defalarca mail atmama rağmen benden haksız yere alınan 30 tl yi hala iade etmedi. buna bağlı olarak artık vodafoneyi kullanmak istmeyiyorum. acilen hattımın kapatılıp bana geri dönüş yapılmasını istiyorum. http://www. sikayetvar. com/sikayet/detay/1898414

 • A.baki 22 Temmuz 2013

  10 tl için hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyor vodafone...olmaz olsun böle operatör hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun.almayın mazlumun ahını almayın mazlumun tlsini yarın öbür tarafta her kuruşun hesabı sorulaacak..hattımı değiştiriorum...

 • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön