Vodafone Aldığı TL'ler de Hata Olmadığını İddia Ediyor!

A.baki B. |

Daha önce bu siteden mesaj yazmama rağmen bana gelen cevapta "hata olmadı"yazıyor.Ben yanlış incelendiğini düşünüyorum.Çünkü 20 TL durduk yere gitmez bu operatörün hatasıdır.Daha önceki mesajıma bakılırsa daha iyi anlaşılır.Şu anda dilekçemi yazdım mahkemeye gidiyorum,bu 1 TL'de olsa 70 TL'de olsa haksız yere alınmıştır.Hakkımı resmi yoldan arayacağım ve derhal Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp hattımı kapattıracağım.Başka operatöre geçeceğim. Bu hususun bir daha incelenip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • A.baki B.
  23 Temmuz
  13:21

  Vodefoneye bu site üzeriğnden olsun ve başka sitelerden defalarca mail atmama rağmen benden haksız yere alınan 30 tl yi hala iade etmedi. buna bağlı olarak artık vodafoneyi kullanmak istmeyiyorum. acilen hattımın kapatılıp bana geri dönüş yapılmasını istiyorum.
  http://www. sikayetvar. com/sikayet/detay/1898414

 • A.baki B.
  22 Temmuz
  15:14

  10 tl için hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyor vodafone...olmaz olsun böle operatör hakkımı helal etmiyorum zehir zıkkım olsun.almayın mazlumun ahını almayın mazlumun tlsini yarın öbür tarafta her kuruşun hesabı sorulaacak..hattımı değiştiriorum...

 • 22 Temmuz
  14:49

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?
  default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 19 Temmuz
  16:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.