20 Ocak 2014

Vodafone Alakasız Bir Tarifeye Geçirmiş!

Çalıştığım yere Vodafone'dan görevli iki kişi geldi. Egeson bayiliğinden, G. Bey bana Vodafone'a geçersem 1500 dakka, 2 gb hız düşümlü internet 500 sms'lik tarifeye geçireceklerini ve de Avea'dan taahhüdümün yarısını ödeyeceklerini belirtti. Kabul ettim ve bir hafta sonra tarifemi sorgulamak için müşteri hizmetlerini aradım bana böyle bir tarifenin Vodafone'de bulunmadığını beni geçirdikleri tarifenin dedikleriyle tamamen alakasız bir tarife olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ayrıca imzamı taklit edip hattımı taahhütlü açmışlar. Mağduriyetimin giderilmesini arz ediyorum..

Savaş 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön