Vodafone Akıllı Cihaz!

Ahmet Can Ü. |

Profilo AVM'deki Vodafone mağazasından hiç ceza ödemeden kontrata devam edip cihaz değişimi kapsamında cihaz alabilirsiniz teyidini aldıktan sonra tüm Vodafone'lar da telefon aradım. Bulduğumda ise bana 1 ay sonra cihaz alabilirsiniz dediler.

Müşteri hizmetlerini aradım 6 aylık fatura ödememin olduğunu ve cihaz alabileceğimi söyledi bende hızla geri döndüm. Sonra cep merkezindeki kişiyle konuştuktan sonra ne olduysa 11 ay ödemişsiniz 12 ay dolmadan olmaz dedi müşteri hizmetleri. Başta 6 ay demişti oysaki. Birbirinden haberi olmayan insanlar topluluğu. Cihaz kampanyası 5 gün sonra bitiyor diyorum. Diğer ayın 21'inden sonra alabilirsiniz cihaz diyor. 1 ay sonra operatörümü değiştiriyorum merak etmeyin...

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Bilgilendirme Personel Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Can Ü.
  30 Kasım
  18:21

  Hiç bir geri dönüş hiç bir çözüm üretilmedi 21 aralık ta kontratım bitiyor bende rakip firmaya geçiyorum zaten

 • 26 Kasım
  11:41

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş