13 Mayıs 2013

Vodafone Ahde Vefa İstiyorum!

13 yıldır Vodafone (eski ismi Telsim) kullanıyorum ve uzun zamandan beri sınırsız internet paketinden yararlanıyorum. Sağladığınız hizmetten dolayı çok teşekkür ederim. Lakin gerek diğer operatörlerin cazip avantajları gerekse şu anda kullandığım internet paketinin yetersizliğinden dolayı hattımı iptal ettirme aşamasındayım.

Vodafone ailesinden şu anda kullandığım internet paketinde bir iyileştirme yapmasını rica
ediyorum. Mesela 100 mb olan adil kullanım kotasını 1 gb a çıkartmak yahut 100 mb tan sonra hızını 96 kb değilde 256 kb a düşürmek gibi yada 10 tl yerine 15 tl alarak yeni bir iyileştirme yapmak gibi. Kısaca ahde vefa istiyorum.

Vural 89 Okunma

Cevaplar

  • Vural10 Kasım 2014

    Sorunuma çare bulmak yerine onca yıllık müşterilerine dalga geçer gibi cevap verdiler.

  • Vural05 Temmuz 2013

    Hep onlar haklı zaten daha önce hatalarını ispat ettim paramı iade ettiler aynı sorun yıne yasandı kabul etmıyorlar yıne 100 tl fatura odemek zorunda kaldım

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. Cep telefonu kullanım alışkanlığız, yaş grubunuz, mesleki durmunuza göre farklı avantajlar sağlayan çeşitli tarifelerimize ekteki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kampanyamız, servisimiz yada tarifemiz ile ilgili bilgi talep etmeniz durumunda, bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön