18 Eylül 2013

Vodafone Adıma Habersiz Hat Açıp Borç Gönderdi!

13/09/2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerinden bir yetkili arayarak 544 88137**nolu cep telefonunun ödenmemiş 1163 TL fatura borcu olduğunu belirtti. Bende bu numaradan ve faturadan haberim olmadığını belirttim, savcılığa da suç duyurusunda bulundum.

2010 yılın dada buna benzer şekilde birbirine yakın zamanlarda İstanbul'da 3 adet farklı Vodafone bayisinde adıma hat alınmaya çalışılmış konuyla ilgili Vodafone'a dilekçeyle başvurdum ve gerekli güvenlik tedbirlerini almalarını talep ettim.

Fakat görüldüğü gibi güvenlik yerine sadece faturaların paralarını alıyorlar, gerisine karışmıyorlar. Bu güne kadarda sadece fatura ödemem konusunda arandım Vodafone'dan hiçbir yetkili aramadı.

Umut 89 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik gerekli araştırmalar sağlanmış olup,sorunun giderildiği ve gerekli müdahalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Umut 06 Ekim 2013

  vodafondaki hattımı avea operatörüne taşımak istemiştim 3 sene önce verdiğim dilekçeme istinaden, kendi isteğimle numara taşıdığıma dair avea yazılı dilekçemi istiyor, vodafon olsaydı sorgusuz sualsiz sırf para gelsin diye hemen geçiş yapar arkasına bile bakmazdı vodafon nun diğer operatörlerden öğreneceği çok şey var ama öğreneceklerini pek zannetmiyorum buradan AVEA göstermiş olduğu ilgiden ve sorumluluk bilincinden dolayı teşekkür ederim. başıma gelenlerin herkezin kulağına küpe olsun ve seçiminizi ona göre yapın

 • Umut 06 Ekim 2013

  Güvenlik tedbiri en zayıf operatör vodafon yukarıda yızdığım gibi 4 defe vodafon bayilerinden hat almaya çalışdılar ne avea nede turkcell o operatörlerde hattım olmasına rağmen 3 sene önceki olaylardan dolayı diğer operarörlere dilekçe yazdıydım şahsımla ilgili işlemlerde güvenlik önlemlerini arttırmalarını istemiştim vodafondaki

 • Umut 21 Eylül 2013

  vodofone şirketi bu konuda her hangi bir işlem yapmayarak müşteriye verdiği değeri ve kalitesini ortaya koymuştur,bunun sebebininde kısa araştırmam sonucunda vodoafonun her hagi bir kanuni sorumluluğunun olmaması ama savcılığa verdiği dilekçenin sonucunda vodafan a dava açabilecem şikayetim var sitesineden verdiğihizmetlerden dolayıteşekkür ederim

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön