Vodafone Adil Kullanım Kotasından Sonra Net Hızı Çok Düşüyor!

Ertuğrul Ş. |

Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp 100 TL'lik data kullanımından sonra hızımın düşüp düşmeyeceğini sorduğumda 3 defa düşmeyeceği cevabını almama rağmen bugün hızım düşürüldü. Bu durumda 4 gün internet kullanmak için tonla para ödemiş gibi oldum. Ben artık Vodafone mağduru olmaktan bıktım. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerin kayıtları mevcut, artık bu olaya bir müdahale edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız İnternet/3G Kota Aşımı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul Ş.
  30 Temmuz
  01:37

  Enayi miyim ben iki hafta için 100 tl ödeyeyim? Haftalık paketten iki defa alıp 24 tl öderdim, amaç hızın düşmemesiydi. Bana bu konuda kendi personeliniz bilgi verdi. Artık diyecek söz bulamıyorum. Taahhüt biter bitmez iki hattımı da iptal ettireceğim. Bu kadar kötü hizmet olmaz, olmamalı.

 • Ertuğrul Ş.
  30 Temmuz
  01:35

  Bu nasıl bir açıklama şimdi? Ben size diyorum ki müşteri hizmetleri beni yanlış yönlendirdi. Hala daha arayıp sorduğumda adil kullanım kotasına tabi tutulmamam gerektiğini söylüyorlar. Bu mağduriyeti gidermek yerine hala kalıp ifadelerle cevap yazıyorsunuz. Hizmet kalitesi gereği kayıt altına aldığınız o konuşmaları dinleyin gerekeni yapın. Tüketici mahkemelerine mi gitmemiz lazım illaki?

 • 29 Temmuz
  16:47

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok paket ve abonelik bulunduğunu belirtmek isteriz,mevcut uygulama bu yönde olup talep ve önerileriniz ilgili birimlere iletilmiştir.Yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş