21 Ocak 2015

Vodafone Açma Kapama Ücreti Alıyor!

15 senedir Vodafone hat kullanıyorum, ismime kayıtlı 5 Vodafone hat var ve aylık 200 ile 300 TL arası fatura ödüyorum ve bu ay hat ödemesini geciktirdiğimden dolayı Vodafone 7 TL açma kapama parası 1.25 tl ise gecikme zammı faturaya yansıtmışlar. Sözleşmelerim biter bitmez hepsini iptal edeceğim.

Ayrıca 542 müşteri temsilcilerini aradığımızda da istediğin yere başvurabilirsin bu iş böyle demeye getiren bir lakayıtlık var. Karşımızda muhatap yok bu işin birde öbür tarafı var hakkımı size helal etmiyorum ve bu olayı her yerde yayacağım.

Azim 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön