28 Ekim 2014

Vodafone Açılmayan Hat.

Ödemiş olduğum hatla alakalı yaşadığım sıkıntıyı Vodafone' a 15 defa ilettim şikayet oluşturdum
ve bununla alakalı Sikayetvar com' a da yazdım, ne kadar garip ki bana yasal süreçten 2 ay sonra gelen mailde ödemiş olduğum ve açılmayan hattımın ödenmemiş faturası olduğuna dair bir mail aldım ve mailde bahsedilen fatura benim şikayet oluşturduğum tarihten sonraki döneme ait çok komik bir o kadar vahim olan bu durum dan sonra beni tahsilat servisi aradı ve yasal işlem başlatılacak ödeme yapmaz sanız dediler.

Hem sorunumu çözeme hemde bende kullanamadığım hattın ücretini talep etti dün Vodafone' m hizmetleri ile yaptığım görüşmede ilk defa sorunun kendilerinden kaynaklandığını anlayan biri çıktı.

Murat 447 Okunma

Cevaplar

  • Murat31 Ekim 2014

    Sorunum hala çözülmedi ver 1 puan son görüşmede m.hizmetlerinin diğer yaptığım 14 görüşmeden daha olumlu ve çözüm odaklı olduğu için

  • Vodafone Temsilcisi29 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 28/10/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 18/10/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön