16 Ağustos 2013

Vodafone Aboneye Verilen Değer!

Vodafone'u büyük bir ironi ile ayakta alkışlıyorum.0542274**** nolu babamın telefonunun bir yıllık taahhüdünün ardından yaklaşık 15 yıllık Vodafone abonesini başka hatta kaçırabilmek için herşeyi yapan Vodafone'u TEKRAR ayakta alkışlıyorum.

Telefonla alakalı fazla bilgisi olmayan babamı fatura kesim tarihinden 1 gün sonra arayıp 2 farklı faturaya sebep olan sözle taahhüdü yaptıran kısacası babamı yanıltan Vodafone'u bir kez daha ayakta alkışlıyorum.1500 dk'lık 30 TL olan tarifeyi avantaj gibi gösterip 1000 dk'sını 35 TL'ye babama veren Vodafone'a sesleniyorum: abonenizi illaki rakip firmaya kaçırmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Necmettin 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön