07 Ağustos 2014

Vodafone Abonesi Olmadığım Halde Turkcell Hattıma Mesajlar Geliyor!

Bir yıl önce almış olduğum Turkcell Faturalı Hattıma her ay düzenli olarak Vodafone FaturaBilgi mesajı geliyor. Müşteri hizmetleriyle bulunduğum iletişimlerde Vodafone Müşteri Hizmetleri bizim abonemiz olmadığınız için yardımcı olamıyoruz cevabını veriyor, Turkcell Müşteri hizmetleri aradığımda ise FaturaBilgi mesajı Vodafone tarafından gönderildiğini söyleyerek bizimde yapabileceğimiz bir şey yok cevabını veriyor. Konuyla ilişkili iki tarafta yardımcı oluyor.

Ferit 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön