30 Nisan 2013

Vodafone Abonelik Sonlandırma!

Şikayetimi vodafone hattımın kapatılması amacıyla 2012 Eylül ayında oluşturdum, tamamdı değildi kapattıktı kapatmadıktı kurum tarafından yapılan bir sürü eyyamdan sonra geldiğimiz durum ne midir?

24. 12. 2012 2. 40 TL20. 03. 2013 4. 00 TL22. 04. 2013 11. 70 TL

Tarihlerinde söz konusu tutarlarda kesilen faturalardır. Anlayacağınız vodafone üyeliğimi halen sonlandırmadı, ve halen tarafımdan para talep edebilmektedir.

Sabri 56 Okunma

Cevaplar

  • Sabri 01 Mayıs 2013

    O zaman size sadece çok basit tek bir soru; üyeliğimi neden sonlandırmadınız ve halen sonlandırmıyorsunuz? Kaldı ki üyelik sonlandırma talebi tarafınıza aylar öncesinde yapıldı... Bi bayimize gitmeniz lazım dediniz Viaport abone merkezine gittim ve oradaki yetkiliniz aboneliğiniz zaten sonlandırılmış ve yapmanız gereken başka birşey bulunmamaktadır dedi. Bilgilerinizi rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş ve 06/11/2012 tarihinde hesap numaranıza iade sağlandığı görülmüştür.Yapılan incelemede alacaklı olduğunuz herhangi bir tutar tespit edilmemiş olup tarafınıza yansıtılan son fatura tutarlarının vergi kaynaklı olduğunu ve vergi kalemlerine müdahale edilemediğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön