Vodafone Abonelik İptali Sonrası Haksız Fatura Ödetti!

Özgür A. |

07.03.2014 tarihinde Vodafone'dan başka operatöre geçiş yaptım. Geçiş işlemim saat 02:00'de gerçekleşti. Vodafone nisan dönemi (07.03.2014 ile 06.04.2014) için 30.40 TL'lik fatura gönderdi. Henüz hattıma paket kapsamında dakika yüklenmemiş, bana bununla ilgili sms bilgisi ulaştırılmamıştı.

Vodafone müşteri hizmetlerindeki görevli, saat gece yarısını 2dk. bile geçse, paket ücretini ödemem gerektiğini söyledi.

Şimdi Vodafone'a hiç almadığım bir hizmetin parasını vermek zorunda kalıyorum. Etik kavramı unutulmamalı. Müşteri memnuniyeti unutulmamalı.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  18:06

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  16.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 14 Nisan
  23:03

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.