Vodafone Aboneliğim İptal Olmuyor!

İlayda Ç. |

Benim cep infoya 10 gün ücretsiz diye üye oldum şimdi iptal olmuyor ve bütün kontörlerim gitti eğer buna bir çözüm bulmasanız ve insanları mağdur etmeye devam ederseniz sizi mahkemeye vereceğim yeter artık yeter bu na derhal bir çözüm bulun yada size dava açayım!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  15:38

  Değerli Abonemiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Talebiniz üzerine flash haber ve fal servislerindeki üyelikleriniz iptal edilmiştir.

  Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır.

  Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

  Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Mayıs
  14:57

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.