12 Şubat 2014

Vodafone Abonelerini Yanıltıyor!

2010 yılından beri Vodafone üyesiyim. Cep avantaj her yöne 500 dakika kullanmaktaydım. Vodafone müşteri hizmetleri aradı duran tarifeye 12 ay kalma sözüne 500 dakika 25 lira konuşacağımı söyledi kabul ettim. Kabul ettiğim gün beni cep avantaj her yöne tarifesinden çıkarmışlar ve ocak ayı faturası 23 lira gelmesi gerekirken tam 60 lira geldi.

Bunun yanında şubat ayına ait güncel faturamın da 50 lira olduğunu gördüm. Bunun sebebi ise duran tarifeye beni 07.02.2014 tarihinde geçirmişler.Bir tarifeden diğer tarifeye geçirmek için neden onca gün beklenir? Ben 7 şubata kadar paketimde dakikalar varken neden toplamda 110 lira para ödeyim. Vodafone bu kadar mı?

Kemal 68 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 19 Şubat 2014

  ben şikayetimi 12 şubatta internet sitesi aracı ile dile getirmiş bulunmaktayım. 17 şubatta aynı şekilde beni kimse aramadı diye tekrar bir şikayet dile getirmemin ardından 18 şubatta gereksiz bir ara tarafıma gerçekleştirilmiştir. Müşteri memnuniyeti ve şikayetlerin kabul ve incelenmesi süreci olarak gerçekten sıfır bir operatör. daha öncede söylediğim gibi zaten hattımı aveaya taşıdım. sen tarife değişikliği için onay al aboneyi aynı gün mevcut tarifeden çıkar yeni tarifeye 10 gün sonra geçir. 20 liralık paket 60 lira diğer ayda 50 lira gelsin. Daha hakkımı tüketici hakem heyetinde de arayacağım.

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Kemal 17 Şubat 2014

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. demişler ancak ne dönüş yapıldı nede bir bilgi verildi. bende zaten hattımı aveaya taşıdım.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön