24 Ağustos 2013

Vodafone Abonelerini Mağdur Ediyor!

Gönderdiğim mesajların ücretini 2013-09-14 15:22:39 tarihinde aldığım her yöne maksi mesaj paketim bitmeden ondan 1 hafta sonra yenilenen komple özgürlük paketimdeki mesajlardan düşüyorlar, üstelik benim yolladığım mesajlar Vodafone içi ve Vodafone içi 10000 mesajım orada duruyorken her yöne sms paketinden düşüyorlar.

Müşteriyi mağdur etmeye yönelik bir uygulamadır böyle. Mantıken ilk aldığın ilk kullanılır öce aldığın paket bitmeden diğeri üzerinden ücretlendirme yapılmaz. Açık ve net olarak anlaşılıyor ki bu mantık sadece müşteri mağdur etmek için.

Uğur 587 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 24 Ocak 2014

  Bu şekilde ciddiyetsiz ve müşteriyi önemsemeyen bir müşteri hizmetleri olan firmayı tercih etmem bir daha.

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili kulanım önceliği ve kullanılan pakete istinaden işlem sağlandığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini payaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Uğur 27 Ağustos 2013

  http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1974954 Adresinde belirttiğim şikayet ile ilgili standart bir cevap yazıp, bildiğini okumaktan başka hiç bir şey yapmadı. Vodafone müşterisini hiç önemsemiyor ve ne kadar mağdur edersem kâr mantığıyla devam ediyor. Vodafone kullanmayın kullandırmayın. Akıl var mantık var önce aldığın mesaj paketi bitmeden sonradan yenilenen paketin mesajları kullanılmaz. Hele ki 10000 vodafone içi mesajın varken her yöne mesajlardan düşmek düpedüz bilinçli bir mağdur etme çabasıdır.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön