03 Mayıs 2013

Vodafone Abonelerini Mağdur Ediyor!

Vodafone 958 3 g var dediler yok telefon geldikten 1 hafta sonra kilitlenmeye donmaya başladı sonra servise verdim değişim yapın daha telefon yeni geldi ve arıza yapıyor dedim tamir edip gönderdiler 2 hafta sonra yine aynı ve ben onların yaptığı tamiri çözdüm reset atıp gönderiyorlar böyle yaptım ama bütün bilgiler gidiyordu. Sonrada şarj yeri arıza yaptı götürdüm ve benden kullanıcı hatası diye 150 tl para talep ettiler satsan adamlar 100 lira veriyor. Geri gönderin acil dedim vaktim yok ama uğraşacağım gelince tüketici haklarına gidip hem vodafone u hemde tempoyu şikayet edeceğim hattı da taşıyacağım.

Cemil 29 Okunma

Cevaplar

 • Cemil 04 Mayıs 2013

  Ben her yeri aradım diyorum müdahale edemiyormuşunuz service o zaman müdahale edeceğiniz şekilkde anlaşma yapın yoksa kaybeten siz olursunuz telefonu satarken özellikleri hakkında müşterinize yalan söyleniyor bozuk ürün satılıyor siz müdahale edemiyorsunuz iyi o zaman siz bilirsiniz bu sistemle siz çok müşteri kaybedersiniz.Ha aklıma gelmişken bir kere sizi affetmiştim bu iki oldu bütün faturalarım otomatik ödeme talimatım var takır takır gününde ödendiği halde beni kara listeye alıp internetten telefonla örnek oyundan chip yüklenecek bu durumdan olmuyordu aradım o zamanlar yine 2-3 yeri öyle çözüldü ama ne kıymeti var insanın gururuna dokunur böyle durumlar size 3. şansı vermeyeceğim. by by.

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak teknik servis cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Müşteri hizmetlerinin Freezone üyesi abonelikler tarafından aranması veya mail gönderimi halinde, Gençlik IVR'ının (sesli yanıt sistemi) devreye girmekte olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Mail gönderimlerinde de yazım dili bu şekilde uygulanmaktadır. Gençlik IVR'ı (sesli yanıt sistemi) kurgusu sebebiyle hitaplar "sen - ben" şeklindedir. Mevcut uygulama bu yönde olup, görüş ve eleştirinizin ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Cemil 03 Mayıs 2013

  İnşallah yalnız moderator arkadaşlarınız çok saygısız isim vereyim Yusuf sözde benim şikayetime cvp yazmış oda yalan çünkü ilk msjım benim.İşaret ettiğiniz msj başka madur arkadaşa ait saygısızlık şu siz müşterilerinizle senli benli mi konuşuyor ve yanıt veriyorsunuz senin msj cvp vermiştik diyor. Ben müşteriyim yazdıklarımda zaten haklıyım zorunuza mı gittide böyle senli benli olduk kanki yazın bari ayıp ya.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön