Vodafone Abone Olmadığım Abone Servisleri!

Esma Y. |

3520,3210 ve buna benzer birkaç servise abone olduğumu Kasım ayında ödediğim 250 (normalde 100) TL faturayla öğrendim. Gerekenleri yapıp iptal ettirdim. Bu ay yine 190 TL fatura geldi. Yine iptal ettirdim. Bu servislere üye olmadığım halde sürekli mağdur oluyorum. Vodafone'u aradığım zaman bu konunun onlarla ilgisi olmadığını söylüyorlar. Gereken abone servislerini aradığımda bu aboneliği onayladığımı söylüyorlar. Nasıl oluyor anlamıyorum, bir anlam veremiyorum. İnternette araştırdığım zaman birçok insan bu konu hakkında mağdur olduğunu öğrendim. Buna nasıl izin veriyor Vodafone? Para iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  22:23

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla, 
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Aralık
  12:07

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."