Vodafone Abone Merkezlerindekiler Yetersiz!

Yusuf Levent G. |

Almış olduğum vodem ile ilgili kullanamadığım(cihazıma uyumlu olmadığı için) halde her ay farklı fatura gelmekte. Vodemi aldığım abone merkezine gittiğimde bu konuda herhangi bilgilerinin olmadığını ve çağrı merkezini aramamı söylediler.

Hangi konuda bilgi sorsam biz bilmeyiz dediler.(Vodafone Kadıköy Çarşı) Aradığım çağrı merkezi ise faturanın anlaştığım fiyatın üstüne iletişim vergisi ve cihaz bedeli olduğu ve fatura geç ödenmesi farkları olduğu söylendi.

Aslında hata abone merkezinin. Çünkü birincisi fatura teslim adresimi sisteme girmemişler. Ayrıca satış esnasında fatura bedeli ile ilgili hiç bir şekilde bilgi verilmedi. İade etmek için 1 yıllık abonelik bedelinin tamamını istemekteler.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  16:59

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz.

  Hattınız incelendiğinde 12 aylık Vodem kampanyasına katıldığınız görülmüştür.İmzalanan taahütnamede taahhüt süresinden önce kapanya çıkışı sağlar iseniz cayma bedeli faturanıza yansıtılıcağı bilgisini paylaşmak isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.