19 Eylül 2013

Vodafone Abone Merkezleri İşini Yapamıyor!

1 ay kadar önce Ankara Anatolium AVM Uçrak iletişimden Eşime Vodafone hat aldım. Ancak bize söylenen paket fiyatı ile ay sonu gelen fatura farklı çıktı üstelik telefon hattımıza ipad interneti tanımlamışlar.Tabi hatalarını kabul etmiyorlar. Vodafone'a da bu yakışır.Profesyonel ekibinizle göz dolduruyorsunuz.

Haci 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone Cep merkezi şikayetinize istinaden sorgulanmış olup tarafınıza verilen bilgilerde hata olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Haci 23 Eylül 2013

    şikayetimle ilgili olsun daha sonra destek olma konusu olsun firma benimle kesinlikle irtibata geçmedi.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön