11 Mayıs 2013

Vodafone Abone Merkezinin Yanlış Bilgilendirmesi!

05-05-2013 tarihinde Zeytinburnu'ndaki Dila İletişim abone merkezine gittim.kampanya dahilinde olan iphone 4 telefon almak istediğimi söyledim. ordaki arkadaşlar gerekli işlemi yaptılar bana taahhütlü olduğumu söylediler ama taahhütten çıkınca alabileceğimi söylediler bende ne kadar ceza ödeyeceğimi sordum orda ki arkadaşta 60 lira ceza geleceğini söyledi. bende tamam dedim .

1 -2 gün geçti fatura geldi 200 tl ceza gelmiş. bu konuda gerekli işlemi yapmanızı istiyorum. ben bu cezayı ödemek istemiyorum çünkü benim taahhüthüt süremin bitmesine 2 ay vardı ben o kadar saf bir insanmıyım ki 2 ay için 200 tl para ödeyeyim. gerekli işlemi yapmanızı istiyorum.

Volkan 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön