09 Mayıs 2014

Vodafone Abone Merkezinin Hatasını Bize Ödetiyor.

Bandırma Vodafone'da eşimin hattını taşıdık. Nüfus cüzdanı ve istenen belgeleri verdik, devreden 12 ay taahhütlü paketi yapılmasını istedik. Hattı kullanmaya başladık. Fatura taahhütsüz yapılmış fatura fazla geldi. Uğraşıp düzelttirdik.

Şimdi de nüfus cüzdanımızı vermediğimiz, sözleşme imzalamadığımız, kayıtlı fatura vermediğimiz bahanesiyle 15.05.2014'de hattı kapatmaktan bahsediyorlar. Nüfus cüzdanını abone merkezine verdik, sözleşme imzaladık, bizden kayıtlı fatura istemediler. Abone merkezinin hatasının bedelini biz mi ödeyeceğiz. Madem eksik evrak vardı, hattı nasıl taşıyabildiniz, hattı kullanıma nasıl açabildiniz, bunlar tamamen sizden kaynaklanıyor.

Arda 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön