Vodafone Abone Merkezinin Hatasını Bize Ödetiyor.

Arda D. |

Bandırma Vodafone'da eşimin hattını taşıdık. Nüfus cüzdanı ve istenen belgeleri verdik, devreden 12 ay taahhütlü paketi yapılmasını istedik. Hattı kullanmaya başladık. Fatura taahhütsüz yapılmış fatura fazla geldi. Uğraşıp düzelttirdik.

Şimdi de nüfus cüzdanımızı vermediğimiz, sözleşme imzalamadığımız, kayıtlı fatura vermediğimiz bahanesiyle 15.05.2014'de hattı kapatmaktan bahsediyorlar. Nüfus cüzdanını abone merkezine verdik, sözleşme imzaladık, bizden kayıtlı fatura istemediler. Abone merkezinin hatasının bedelini biz mi ödeyeceğiz. Madem eksik evrak vardı, hattı nasıl taşıyabildiniz, hattı kullanıma nasıl açabildiniz, bunlar tamamen sizden kaynaklanıyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  15:10

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  15.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Mayıs
  14:49

  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”