13 Eylül 2013

Vodafone Abone Merkezi Yanlış Bilgi Veriyor!

Avea olan operatörümü Vodafone'a taşıdım. Her yöne 500 dakika 25 TL olarak taahhütsüz olacağını söyledi abone merkezi. Bugün hattım açıldı fakat gelen mesajda her yöne 500 dakikanın 29 lira olduğu yazmakta.

Müşteri hizmetlerini aradım 12 ay boyunca taahhüt verilince 25 lira olacağını söylüyor. Abone merkezi yanlış bilgi veriyor ben taahhüt vermek istemiyorum. Aboneliğimi iptal edin o zaman diyorum onu da yapmıyorlar.

Kemal 146 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,hatalı bilgi aktarımında bulunulmadığı hattınızın taşınması esnasında paketinizin taahhütlü 25TL olduğu bilgisinin verildiği ve sorun tespit edilmediğini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön