16 Mayıs 2013

Vodafone Abone Merkezi ve Çağrı Merkezi Hatası!

13.04.2013 de başka bir operatörden 1500 dk. 30 TL kampanyanıza Ç.Kale Plaza İletişim ile geçtim.Ancak bayide yapılan ve ardından 29.04.2013 te müşteri merkezindeki kişinin EVET yaz 7000'e gönder yönlendirmesi sonucu kaynaklı hatalardan mağdur durumdayım.

4-5 kez 542 ile bir kezde Plaza iletişimden şikayette bulundum.Plaza iletişim ve 542 hatanın kendilerinde olduğunu kabul ediyor fakat şikayet dilekçesi oluşturmaktan öteye gitmediler,gidemediler.Ayrıca Plaza iletişim hattım açıldıktan sonra bir kaç içinde bize gel şeklinde bir beyanatta bulunmamıştır.(Müşteri temsilcisi bu şekilde olacaktı dedi.)67,60 TL lik faturamın düzeltilmesini ve ilgili kampanyaya geçmeyi istiyorum.

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak hattınıza iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön