11 Şubat 2014

Vodafone Abone Merkezi Telefon Kampanyası Var Diyerek Taahhüt İmzalattı.

Vodafone abone merkezinin telefon kampanyası var denildi bana benim mevcut olan Vodafone hattımı 12 ay taahhüt imzalatıldı. Sonra fatura bakiyeniz telefon vermeye yetersiz olduğunu belirterek telefon veremiyoruz denildi bana taahhüt imzalatılmıştı. Müşteri hizmetlerini arayarak şikayetimi bildirdim yaklaşık 5 ay zaman geçmesine rağmen bana yardımcı olunmadı. Benim hattıma sadece 500 dakika konuşma ile sınırlandırıldı. Mesaj hakkım yok, internet yok. Taahhütlü olduğum için tarifeden çıkış yaparsam taahhüt bozma parası ödemek istemiyorum. Abone merkezi yüzünden ben para ödemek istemiyorum. İlgililerin dikkatine şikayet ediyorum.

İsa 213 Okunma

Cevaplar

 • İsa 19 Şubat 2014

  Vodafone benim sorunumu çözmeye hic çaba göstermedi bukadar müşteri memnuniyeti düşüncesi var..

 • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön