11 Şubat 2014

Vodafone Abartılı Fatura Gönderdi!

Ben ve eşim 9-10 ay önce bulunduğumuz operatörden Vodafone'a geçiş yaptık ama faturalarımız sürekli abartılı geliyor. Aradığımızda da bize makul ve ikna edici bir bilgi vermiyorlar sunamıyorlar.
Kontratımızdan dolayı da ayrılamıyorum.. Ayrılamıyoruz.

Örneğin bana sunulan 2000 dakikanın her ay ortalama 500-750 dk'sını kullanabildiğim halde kullanmadığım dakikalar devretmiyor ve bana yeni bir tarife imkanı ancak tazminatla sunulurken bir web sitesi dahi açık kalsa 2 gb sınırlı internet çok az dahi aşsa astronomik ücretler tahsil ediliyor.
Bu bir haksızlık ve zulümdür. Daha önce arayıp bildirmiştim ama bu ay aramadım.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 24 Nisan 2014

  Firmanın müşteri ve insan odaklı davranarak sorunumu çözmesi yerine kendisini haklı çıkaracak mazaretler üretmesi üzerine operatörümü değiştirdim...

 • Mehmet 19 Şubat 2014

  Vodafone firması şikayet var itesine ikayetmiz üzerine bizi aradılar. Ancak tarife üstü fiyatlandırma ile ilgili maalesef tatmin edici bir gerekçe sunamadılar. He zaman olduğu gibi tüketici aleyhine bir sistem kurulmuş durumda şöyle ki şikayetvar kurumsal sitesi yetkilileri vodafonun tüm tarifelerindeki tüm abonelerin yüzde kaçının tarife kadar ücret ödediğini öğrenebilirlerse göreceklerdirki herkesi bir şekilde üyesi olduğu taifenin üzerinde bir ücrete tabi tuttukları görülecektir. Örneğin facebookun bazı linklerine tıklamanız uzun metin içeren bir mesaj atmanız hemen mms e dönüştürlmekte ve size astronomik ücret olarak yansıtılmaktadır.. Oysaki tarifenizde bulunan ve kullanamadığını binlerce dakika veya sms ise kullanılmış gibi ücrete tabi tutulmaktadır. Maalesef bu konuları dle getiren yüksek sesli dile getiren bir tüketici derneği yok mu? ya da tüketici dostu bir gsm firması yok mu?

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-14 13:20:43 ; 2014-02-14 15:29:18 ve 2014-02-15 14:51:34 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön