10 Aralık 2014

Vodafone 958 Cep Telefonu Hakkında!

Vodafone tarafından aranarak cep telefonu kampanyasına katıldım ve Vodafone 958 cep telefonunu kampanyalı şeklinde aldım. Ama telefonundan hiçbir şekilde memnun değilim. Bundan 3 ay önce Vodafone Kağıthane şubesi aracılığı ile tamire gönderdim. Telefon açılırken Vodafone ambleminde donup kalıyordu.

Telefon tamir edilip çalışır şekilde tarafıma iade edildi. Ama bu gün itibariyle aynı arıza tekrar oluştu. Bence telefonda bir sistem arızası var. Koskoca Vodafone markalı bir telefonda bu kadar sorun çıkması kalite standartlarına göre çok manidardır. Sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum...

Ahmet 1.395 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Aralık 2014

    vodafona bildirmiş olduğum vodofon958 marka cep telefonum açılırken vodofon ambleminde donup kalıyor dedim buna istinaden vodofon merkezden arandım.ama bu hatayı ikincikez yapıyor dedim.ilk seferinde servis 55 tel arıza bedeli verdim.şimdi vodofon merkez bir daha servise gönderin diyor.yapacak başka birşey yok diyor.biz aracı firmayız diyor.soruyorum size çözüm bumudur kendi markanızın bile arkasında durmuyorsunuz.bu arıza sistem arızasıdır.bu konu ile ilgili tüketi hakları mahkemesine başvuru yapacağımı bilgisini vereyim.hiç çözücü bir yaklaşımınız olmadı.bence profosyönellik bu değildir.vodofon duruşuna ve markasına yakışmadı teesüf eder üzüntülerimi bildiririm....

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön