Vodafone 950 TL Fatura Geldi!

Dinçer M. |

24 Mart 2013 Tarihinde Samandıra Akkurtlar Vodafone Bayisinden yurtdışı kullanımı ve yüksek fatura ödememek için tarife değişikliğinde bulundum. Bayiden verilen bilgiye göre Türkiye'deki tarifem geçerli olmak kaydıyla faturama 9. 99 Tl konuştuğumda faturama yansıyacak şekilde yurtdışı tarifesi tanıttırdım. Fakat buna rağmen faturam eski tarifem üzerinden çıkarılmış ve 950 TL tutarında bir fatura bedeli ile karşılaşmış bulunuyorum. Ayrıca son ödeme tarihimi geçirdiğim için hattımı aramalara kapattılar ve beni mağdur durumda bırakmışlardır. Bu konu ile ilgili şikayetimi bildirmek istiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  22:56

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,532446****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik 19.04.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.Yapılan incelemede Nisan dönemine ait faturanız için iadeniz uygun görülerek faturanız tarafımızdan ödendi durumuna getirilicektir.Nisan döneminde ödemeniz gereken fatura tutarınız Mayıs dönemine ait faturanıza borç olarak yansıtılıcağının bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Dinçer M.
  22 Nisan
  17:36

  Problemin ile ilgili herhangi bir çözüm bulamamakla birlikte gecikme ücreti tarafıma ekleniyor. Bu da ayrıca bir problemim ve bunlarla ilgili gerekli yasal süreci başlatacağım.

 • Dinçer M.
  16 Nisan
  17:55

  24.03.2013 tarihinde Suudi Arabistan'a gitmek için Samandıra Akkurtlar İletişim Merkezinden hattımı yurtdışına açtırıp Türkiye'deki tarifem geçerli olmak kaydıyla günlük konuştuğum takdirde faturama 9.99tl yansımak üzere bana bir paket oluşturdular.26.03.2013 tarihinde Suudi Arabistan'a gittim 3 gün sonra vodafone tarafımından bana mesaj olarak 950 tl ara ödeme olduğunu bildirdiler.29.03.2013 tarihinden itibaren vodafone hattımı kullanıma kapattığı için vodafone tarafından mağduriyet yaşamış bulunuyorum.09.04.2013 tarihinden Türkiye'ye geldim hattım Vodafone tarafından kullanıma kapatılmıştır. Samandıra Akkurtlar iletişime gittim ve bana verilen cevap biz size yurtdışı paketini verdik ve Suudi Arabistan'da dahil olmak kaydıyla faturanıza her konuştuğunuz gün için 9.99 tl yansıtılacaktır şeklinde oldu.Paketiniz bizde kayıt altında bulunmaktadır.Benim Vodafone tarafından mağdur edildiğimi söylediler. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini önemle arz ediyorum. Saygılarımla. Dinçer Mengütay

 • 12 Nisan
  16:34

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri