Vodafone 90 TL'mi Bir Gecede Aldılar!

Ramazan Y. |

Hattıma kontör yükledim. Aralıksız sürekli 30-50-20 TL civarında pes peşe 22500 sms hediye verdiler ama benim paketim olduğu için bu sms kullanılmıyormuş. Bana bunun açıklamasını yapmadı Vodafone. 90 TL'mi bir gecede aldılar. Aradığımda ise hep kendileri haklı müşteri hiç haklı olmuyor. Yapacakları bir şey yokmuş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Y.
  26 Temmuz
  17:21

  Bunlara diyecek laf yok anlamamajta israr ediyorlar

 • 25 Temmuz
  13:15

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 24 Temmuz
  08:02

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.