28 Haziran 2014

Vodafone 90 Gün Prosedürü Yüzünden Hat Taşımamı Engelliyor!

2010 yılından beri adıma/şahıs firmama kayıtlı olan hattımı iflas ettiğim için 2 aydır bireysele çevirmeye uğraşıyorum. Sonunda dün çevrildi. Vodafone'dan kurtulmak için hattımı başka firmaya taşımak istediğimde yeni hat olarak gördükleri için 90 gün prosedürünü önüme sürerek hattımı çıkartmıyorlar. Faturasız yapmak istiyorum. Fatura çıkmadan faturasız yapamazsınız diyorlar.

Hakan 226 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön