28 Nisan 2014

Vodafone 850 TL Fatura Gönderdi!

Şirketim adına kayıtlı bulunan kurumsal hat 0549 668 **** telefon numaralı faturalı hattım Red Elite paketi olmasına rağmen ve herhangi bir limit aşımı olmamasına rağmen, Vodafone yetkilisi tarafından da söylenen sanki paketsiz tarifesiz konuşmuş ve internet kullanımı yapmışım gibi 850 TL tutarında fatura çıkartılmıştır.Üstelik otomatik ödeme talimatında olduğundan kendim otomatik ödeme talimatlarını kontrollerim sırasında bu hatayı tespit ettim.

Bir çok defa aramama rağmen kurumsal yetkilisiyle konuşamadım. 5 gün sonra tarafıma ulaştılar. Düzeltileceğinin söylenmesine rağmen düzelmemiş ve üstüne telefonum kesilmiştir. Bir iş adamı olarak telefonu kesik şekilde hareket etmek nasıl bir şey?

Mehmet 75 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 20 Mayıs 2014

  Firma hiçbir şekilde tarafımla iletişime geçmemiştir. İletişime geçildiği belirtilen zaman tarafımın yine maalesef 42,50 TL gibi bir ücret ödeyerek aramış olduğum zaman da olmuştur. Avukatım aracılığıyla tarafınızla ilgili yasal süreci başlatmak üzere hazırlıklara başlamış bulunmaktayız. Ayrıca bir de üstüne İzmir Kurumsal Ana bayiniz ve diğer bayinizle (İsim vermeyeceğim o tüzel firmaları mağdur etmemek üzere) görüşmeme rağmen yine sonuç alınamadı. Üstelik firmamıza kurumsal üyelik sağlayan firma 20/05/2014 tarihinde artık Allah Rızası için dediğim için bir temsilci göndermiş ve temsilci diğer şirketimizin 10 küsur tane hattını geçirmem ve 2 yıl daha taahhüt vermem neticesi puan kazanacağım ve bu puanlarla iphone 5 hediye edecekleri, bu iphone 5 ide onun bir tanıdığı aracılığıyla nakite çevireceğimi 1800 TL gibi bir tutarda hemen vergisiz algısız parayı cebime sayacağı" gibi aklı selimliğe hiç uygun olmayan bir teklifle yaklaşmışlardır. Kesinlikle ama kesinlikle yasal haklarımı arayacağımı bilmenizi isterim. Benim gibi mağdur olan insanlar bu mağduriyetlerini arayacak herhangi bilince veya maddi duruma sahip olmadıklarından dolayı bu mağduriyetlerini giderememektedirler. Hala Vodafone firması tarafıma neden böyle bir faturanın geldiğini nasıl bir düzeltme olduğunu söylememiştir. Sms limitimin aşıldığı ve 265 TL gibi bir bundan dolayı fazlalık çıktığını bayiden yalvar yakar öğrenebiliyorum. Sms kullanmayan biri olarak ve aylık 8000 Sms tanımlanmış olmasına rağmen günlük 266 Sms'i aşıp buna fazla para ödeyeceğim gibi saçma bir nedeni kabul etmiyorum.!

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 05 Mayıs 2014

  Tarafıma herhangi bir dönüş olmadığı gibi hali hazırda hala telefonum kesiktir. Dava sürecine başlayacağım.

 • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön