03 Şubat 2014

Vodafone 8 Gündür Aranmayı Bekliyorum!

On gün önce numaramı Vodafone'a taşıdım ancak çok pişman oldum. Bayi elemanı istediğim kampanyadaki faturalı abonelik yerine yanlış pakete kaydımı yapmış. Bu kampanyada internet hizmeti olmadığı için müşteri hizmetlerine durumu ilettim ve bana 3 gün içinde arayacaklarını ve yanlışlığın düzeltileceğini söylediler ve bunun üzerinden 8 gün geçti defalarca aramama rağmen çözüm bulamadım. Ücretini ödediğim bir hizmeti alabilmek için yalvarmamız mı gerekiyor?

Uğur 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uğur 05 Şubat 2014

    Bütün firmalar sadece müşteriyi oyalamaya ve yanıltmaya odaklı çalışıyorlar kesinlikle şikayetler hakkında aranmadım ve çözüme yönelik bir adım atılmamıştır insanları nasıl olurda bu kadar cahil görebiliyorlar anlamak imkansız.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön