25 Nisan 2013

Vodafone 7979 Servisini İptal Ettirdik Aynı Sorun Devam Ediyor!

Daha önce müşteri hizmetlerini arayarak 7979 tarafından isteğimiz dışında mağdur edildiğimi belirtmiş ve bu tip servislerden amacı ne olursa olsun mesaj almayı reddetmiş ve müşteri temsilcisinin de benden onay almasıyla üzerime kayıtlı iki adet Vodafone hattımı bu servislere kapattırmıştım ancak 541 ile başlayan hattıma tekrar bu servisten bir mesaj gelmiş ve oyun için 7.5 Tl kesilmiştir.

Kapatıldığı söylenen bu servislerden hala mesaj gelmektedir.Numaralarım engellenme işlemine tabi olduğu halde neden mağdur ediliyorum?Vereceğiniz her cevap delil olmak üzere başta tüketici mahkemesi ve diğer mahkemelerde tüm haklarımı kullanacağımı belirtir sorunun bir an önce çözülmesini rica ederim.

Orçun 13.454 Okunma

Cevaplar

 • Orçun 02 Mayıs 2013

  7979 servisi Mobil Ödeme ile ilgilidir. Alışveriş işlemi sağlamadan onay SMS'i gönderimi yapılmaz. Ayrıca, özel servislerden gönderilen SMS'lere kapattırdıysan hattını ve hala SMS gönderimi sağlanıyorsa, ilgili firma ile görüşme sağlaman gerektiğini hatırlatmak isterim. Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler. Aynı yazıyı forumlarına yazdım cevaba bakın.............. Aracılık yapıp nıumaramı verdikleri şirketi arayacakmışım.Sen benim numaramı neden veriyorsun benim onayım olmadan. Bu da ısrarla yazdığım yazılara ikinci cevapları: Müşteri hizmetlerini arayarak, hattının özel servislerden SMS alımını kapattırdıysan, bu durumda ilgili firmanın iletişim kayıtlarından da numaranı sildirmen gerektiğini belirtmek isterim. İlgili firmanın müşteri hizmetlerine 0542 4046593 numaralı hat üzerinden 7/24 ulaşabilirsin. Bu süreçte farklı bir müdahalede bulunulamıyor. Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler. Bunlar için müşteri çözümleri bu kadar kolay ama yazıyla ,yazıyı yazdın cevabı verdin ya problem çözülmüş oluyor.İnanın taahhüt sürem bitsin hem kendi hattımı hem de etrafımdaki arkadaşları ikna edip bırakacağım vodafone aboneliğini.

 • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.01.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Orçun 25 Nisan 2013

  Şu sallama otomatik ve kibar ağızla yazılan mesajları bırakın ve çözüm üretin,sizin müşteri hizmetleri dediğiniz biriminizde çalıştırdığınız personel ne yaptığını bilmiyor sorunu çözmeyi bilmiyor bir üst kademeye aktarılması gereken konuları bilmiyor.Bundan sonra her konuda yazılı teyit isteyeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön