Vodafone 7 Gün Kullanım İçin 1 Aylık Fatura Gönderdi!

Engin T. |

2 sene taahhütlü olarak kullanmış olduğumuz 3 adet şirket hattımızı Vodafone'dan taşıyarak başka bir operatöre geçtik. 2 senelik taahhüdümüz bittiği için son gelen faturanın sadece kullandığımız kadar olması gerekliydi. Fakat gelen faturalar 7 ekimden 14 ekime sadece 1 hafta Vodafone'da kalmamıza rağmen tüm ayı kapsayacak şekilde (07.10-06.11) geldi. Ve kullanmadığımız günlerinde parası 3 hattımız için bizlerden tahsil edildi. Bu konuda firmanın bize geri dönüş yapmasını ve gerekli düzeltmelerin yapılmasını talep ediyoruz.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  13:40

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  22.11.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından ; tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Kasım
  11:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.