26 Ağustos 2013

Vodafone 7 Gün Geçmesine Rağmen Hattımı Taşıyamadı!

Bundan 7 gün önce, Çınar Mah. İstanbul Cad. Bağcılar/İstanbul Vodafone Bağcılar bayisine, operatör değişimi-numarayı Vodafone'a taşıma işlemi için gittim. Bana bir sim kart verildi ve hattın 3-6 gün içerisinde Vodafone'a geçeceği söylendi. Ardından 7 gün geçmiş durumda ve hala bir değişim yok.

Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda sistemde herhangi bir kayıt bulunmadığını bayiyi aramam söylendi. Bayiyi aradım ve oradaki bayan 'buraya gelmeniz lazım ben sorunu nereden biliyim buraya gelmeniz lazım' diyerek ilgisiz bir tavır takınmıştır. Sorunu bilmiyoruz ama çözüm için benim gelmem mi lazım? İşlemin yapılabilmesi için gereken hizmeti göremiyorum bir müşteri kaybettiniz!

Akif 32 Okunma

Cevaplar

  • Akif 03 Eylül 2013

    ilgilenilmiş gibi yapılıyor ama sonuç yok, defalarca başvurduğum halde çözüme uğraşılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik detaylı inceleme başlatılabilmesi için,tarafınıza verilen simkart seri numarası ve işlem yapan Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgisini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön