Vodafone 6617Ybs Adı Altında 4 Defa 14 TL Param Alındı!

Kadir Cavit Y. |

Hiçbir bilgim ve onayım olmaksızın bu 6617ybs adı altında ocak ayı içerisinde faturama 4 defa 14 TL ücret yansıtılmıştır. Kimsenin mağdur olmaması için gerek yetkili devlet mercileri gerek operatör firmaları gerekeni sür'atle yapmalıdırlar.

Böyle bir şeye Vodafone ve diğer operatörler yataklık yapmaktadırlar. Söz konusu kötü niyetli firma ücreti nasıl Vodafone üzerinden alıyorsa Vodafone'un da buna engel olacak uygulamaları olmalıdır. Bu konuda şiddetle ücretlerin iade edilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  13:37

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Şubat
  15:34

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.