20 Mayıs 2014

Vodafone 6 Yıl Sonra Borç Çıkardı.

2008'de Vodafone'dan sınırsız adı altında bir hat aldım ilk gelen faturam 48tl ödedim sonra ara ödeme istediler aynı bayiden ödedim sonra bana 570tl tutarında bir fatura geldi ödemek ve neden olduğunu sormak için bayiye gittim borç olmadığını söylediler. Hattı kırdım attım iptal ettiler. Aradan 6 yıl geçmiş avukatın biri beni arıyor ve 1270tl borcunuz var diyor. Benim böyle bir borcum yok dediğimde numarayı söylüyor ve ödenmemiş görünüyor. Bütün faturalar ve 6 yıl boyunca benimle irtibat kuramadıklarını söylüyorlar.

Fatih 131 Okunma

Cevaplar

  • Fatih24 Mayıs 2014

    hayır çünkü güven vermiyor artık

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,incelemeye yönelik detaylı bilgi şikayetvar.com iletişim bilgilerinizde yeralan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön