06 Mayıs 2013

Vodafone 6 Ay Oldu Kapsama Alanına Giremedim!

6 ay önce yeni dükkanıma taşındım, 6 aydır bu problemi yaşıyorum, 6 aydır sürekli telefon açıyorum ve şikayet yazıyorum, her şikayetim sonunda aranıyorum samimi olarak söylüyorum çok müşteri kaybettim, zararım kaybettiğim müşteriler olduğu için tek seferlik değil iş kaybım çok oldu, sadece 6 ayda 600 tl fatura ödedim ama bütün gün atölyede olduğum için çekmediği için kullanamıyorum.

1- Ya sorunu düzeltin!
2- Ya da sözleşmemi iptal edin numaramı taşıyayım, azad edin beni!

Hakan 54 Okunma

Cevaplar

 • Hakan15 Temmuz 2013

  vodafone sikayetim uzerine ceza olarak 500 tl fatura yollamis. vodafone dan uzak durun dikkat

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan06 Mayıs 2013

  her şikayetin altına copy paste yapıyorsunuz. dalga geçer gibi aynı mesaj sürekli ama icraat göremedim bir türlü sorunu çözmek için ne yaptınız onu yazın

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön