14 Mayıs 2013

Vodafone 5.6 TL İçin Hattım Kesildi!

Yaklaşık 4 aylık bir fatura gecikmem oldu. Nisan'ın 17'sinde bu borç eksiksiz ödendi. Bu süre zarfında haklı olarak Vodafone kısıtladı hattımı. Hattım 17'sinde açıldı. 13.05.2013 tarihinde cep telefonuma bir mesaj geldi. Sayın abonemiz "5.6 tl" fatura borcunuz vardır diye.

Mesajdan 12 saat sonra hattım kapatıldı. Konuyla ilgili görüştüğüm müşteri temsilcisi bana bunun eski borç olduğunu söyledi. Hangi eski borç? Daha faturamı ödeyeli 1 ay olmamışken, hele ki 5.6 tl gibi komik bir ücret karşılığında hem de konuşma yaparken hattım kesiliyorsa, demek ki kurumsallıktan çıkmışsınız siz. Şiddetle kınıyorum sizi.

Oktay 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 543857****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde 15.04.2013 tarihinde kesilen dönem faturanıza yansıyan ücretin devlete ödemek ile yükümlü olduğunuz vergi taksit tutarınızdır.Yasal olarak faturanıza yansıyan vergi kalemine müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön