10 Nisan 2013

Vodafone 500 Dakika Dediler 50 Dakika Konuşmadan 50 Dakika Kaldı!

Yaklaşık 10 gün önce Vodafone her yöne 500 dk tarifesine geçiş yaptım,2 gün önce daha 50 dakika konuşmadan 50 dakikanız kaldı diye mesaj geldi.Her yöne 50 dk deselerdi ona göre bilerek gelirdik.

Murat 81 Okunma

Cevaplar

 • Murat19 Nisan 2013

  Vodafone bana toplamda şu kadar konuşmusunuz diyemedi.İnternetten sisteme girin göz geçirin dedi.Şimdi işim yok ben oradaki yüzlerce saniye ve dakika girişini mi hesaplayacağım.2 ay sonra başka operatöre kaçmak üzere görüşürüz..

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11/04/2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Ücretlendirme şikayetiniz 11/04/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve tarifenize uygun ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Murat11 Nisan 2013

  Dediğiniz gibi yapıp görüşme ve yazışmaları kaydedip burada yayınlayacağım.Ancak 542 den aramaya korkuyorum,çünkü 10-15 dk konuşma bana kim bilir kaç liraya patlayacak? Benimle aynı fikirde olan kimler var acaba?

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön