03 Nisan 2013

Vodafone 5 Yıl Önce Kapattığım Hatların Faturası Bugün Geldi!

2008'de kapattığım işletmeme ait kurumsal Vodafone hatlarını aynı tarihte iptal ettirmiş ve vodafone ile o günlerde yaptığım telefon görüşmesinde işletmemi kapatmış olduğum için hatlarımı iptal ettirmek istediğimi ve bana iş adresimden ulaşamayacaklarını ev adresimden ulaşmaları gerektiğini belirtmiştim.

Bu telefon görüşmesi ardından vodafone bayisine gidip dilekçe ile hatlarımı kapatmış ve bayide görünen faturaları sorgulatıp hepsini ödemiştim. Son bir fatura çıkma ihtimaline karşı 1 ay sonra bayiye giderek fatura sorgulatmış borcum olmadığı söylenmiş ve aradan geçen 5 yılın sonunda bayinin göremediği 60 TL kaldığını bugün arayan hukuk bürosunun 280 TL borcum olduğunu söylemesi ile anlaşıldı.

Efe 338 Okunma

Cevaplar

 • Efe 26 Temmuz 2013

  Çözüm üretmediler.

 • Efe 04 Nisan 2013

  vodafone'un yukarıda verdiği cevapda bahsi geçen sözlü konuşma sonrası sorun çözüldü şeklinde anlaşılmasın. Uzun konuşmanın ana fikri şu oldu ki Vodafone 5 yıl önce ulaştırmadığı faturayı avukata verdiğinden artık geri alıp sorunu çözemiyor ve müşterilerini mağdur ediyor. Müşteri olarak haklarımı yasal yollardan arayacağım. Bilginize.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön