30 Aralık 2014

Vodafone 5 Gündür Konuşma Özgürlüğümüz Yok!

Ben firma sahibiyim, kurumsal olarak Vodafone firmasına 8 adet telefon numaralarımı bir saat önce taşıdım. Daha önce başka bir GSM operatöründe telefon numaralarım otomatik talimatla gün gününe ödenir problem yaşanmazdı. Vodafone'a taşıyana kadar.

Faturalar ilk ayda geldi ama kendileri benim şahsıma ne mesaj yolu ile ne de arayarak tüm telefon numaralarımı bir telefon numarasında toplayarak tek fatura olarak değiştirmişler. Haliyle fatura gününde ödenmedi. Faturayı 9 gün gecikmeli olarak ödedim. Faturayı ödedikten sonra hatlarımın tamamını kısıtlamak suretiyle. Konuşma hürriyetimi maalasef elimizden aldılar. Bugün 5 gün oldu hala hatlarımız kısıtlı görüşme yapamamaktayız.

Sabri 1.102 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön