26 Temmuz 2013

Vodafone 5 Dakikada Bir SMS Atıp Rahatsız Ediyor!

Vodafone Hesabını Bilen Tarifesindeyim. İnternet, sms ve dakika bir arada bir tarife fakat internet kullanım hakkım bitti diye 3 günde yaklaşık 400 adet sms gönderdiler. Böyle şey olmaz. Neredeyse telefonu kıracaktım. Bir sms gönderirsin limitiniz bitti diye anlarım yaklaşık 400 diyorum yani, tabi daha da gelmeye devam ediyor bu yazıyı yazarken bile bir tane geldi. Abonelere 5 dakikada da bir sms atarak dakika satmak için sıkıntı vermek.

İlker 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde,bilgi sms lerinin sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde, sms gönderimi yapmaya çalışıldığında veya data bağlantısı yapmaya çalışıldığında,dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa, arama denemesi yapılırsa sms gönderimi sağlandığı bilgisini aktarmak isteriz. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön