21 Aralık 2013

Vodafone 5 Ay Önceki Paketi Habersiz Yeniliyor!

Hattıma 30 lira yükledim. 25 liralık hepsi bir arada özgürlük paketim vardı yenilenmesi gerekirdi ancak yenilenmedi! 5 ay önce hattıma facebook paketi tanıtılmış. Aylardır kullanmadığım bu paket etkin hale geldi ve 5 liram heba oldu.Daha sonra Vodafone'un sistemi yüklememden saatler sonra hepsi bir arada özgür paketim için yeterli bakiye yok uyarısı verdi.

Her ay yükleme yapardım anında paketim aktif olurdu bu ay niye böyle bir şey oldu. Hattımdan alınan 5 liranın iadesini talep ediyorum.Müşteri hizmetlerini aradım iade olmaz dediler almaya alıyorlarda iade neden olmuyor? 5 ay önce olmuş bir şey nasıl her ay kullandığım paketin önüne geçebiliyor da yenileniyor?

Ergen 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön